Flexibel comfort met draaistoel S 220

Woensdag 15 november 2023

De stoelserie S 220 van Thonet krijgt een extra uitbreiding. Nadat de stoelen van gebogen gelamineerd hout met en zonder armleuningen al waren aangevuld met een comfortabele barstoel, maakt nu draaistoel S 220 Atelier de collectie compleet.
Flexibel comfort met draaistoel S 220
Flexibel comfort met draaistoel S 220 Flexibel comfort met draaistoel S 220

Door hybride werken en digitaal werken is volgens Thonet de noodzaak ontstaan om werk en privé in elkaar over te laten lopen. Draaistoel S 220 Atelier, ontworpen door Sam Hecht en Kim Colin van Industrial Facility is een stoel die makkelijk te verplaatsen is. Met zijn lichte zitschaal van gebogen gelamineerd hout is hij zeer geschikt voor kantoren, maar ook voor thuis.

 

Als eigentijdse interpretatie van gebogen gelamineerd hout zet de collectie S 220 de bekende lijnen van de beroemde buighoutstoel 214 om in een universeel toepasbare stoel van gebogen gelamineerd hout met een ergonomische zitschaal. Dankzij de zandlopenvorm van de stoel veert de zitschaal comfortabel mee. De licht afgeronde voorkant van de stoel voorkomt het ontstaan van drukpunten.

 

De S 220 Atelier heeft dezelfde zitschaal als de andere modellen uit de S 220 collectie. Dankzij een geïntegreerd schommelmechanisme, dat met een hendel kan worden vergrendeld, kan de zithoek individueel worden aangepast voor nog meer comfort. De stoel is in hoogte verstelbaar en is verkrijgbaar met (S 220 FDRW) en zonder (S 220 DRW) armleuningen. De zachte rolwieltjes die gemonteerd worden onder de draaibare kruisvoet van gepolijst aluminium of gepoedercoat zwart zijn geschikt voor alle vloeren.



Links

www.thonet.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, event, tentoonstelling, meubel, stoel, fauteuil, tafel, salontafel, design, designmeubel, ontwerper, fabrikant, meubelfabrikant, meubelproducent, meubelmaker, #thonet

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Red Dot voor Ahrend Cerene
De akoestische kantoorpod Ahrend Cerene heeft een Red Dot Design Award ontvangen. Tegelijk breidt Ahrend de collectie uit met nieuwe uitvoeringen en een samenwerking met het Nederlandse textielbedrijf Byborre.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden