Fijne feestdagen en een mooi 2020!

Dinsdag 24 december 2019

Iedereen hele fijne feestdagen en een mooi, gezond en succesvol nieuwjaar toegewenst!
Fijne feestdagen en een mooi 2020!

We danken iedereen voor het volgen van Interieurjournaal.com en zeker ook onze adverteerders die het mogelijk maken deze nieuwsservice te kunnen bieden.

Het afgelopen jaar was weer prima, veel nieuwe interieursprofessionals namen de moeite zich te registreren*: een groei van bijna 7%. Daarmee kwam het totaal op bijna 4.700, waarvan er zo'n 3.000 dagelijks of wekelijks onze nieuwsbrief per email ontvangen.

Ook onze 'socials' ontwikkelden zich goed: het aantal volgers via Twitter bleef vrijwel gelijk (3.345), het aantal likes voor onze Facebook-pagina (745) groeide met dik 9% en het aantal volgers passeerde ruimschoots de 800. Op Linkedin is het aantal leden voor de groep Interieurjournaal met 35% gegroeid. Ook de twee nieuwste kanalen deden het goed in hun eerste gehele jaar: Instagram kreeg ruim 2,5 zoveel volgers (nu ruim 315) en Pinterest verdubbelde ruim naar 28K maandelijkse weergaven.

* Dat kan hier gratis!
De voordelen van registreren:
- Ontvang de nieuwste artikelen eventueel via eMail (dagelijks of wekelijks)
- Selecteer daarbij op interessante onderwerpen (vloeren, interieurbekleding, meubelen, slapen, verlichting en/of decoratie)
- Zoek in het nieuws(archief)
- Bekijk de uitgebreide agenda.




Links

www.interieurjournaal.com

Tags

Kerst, feestdagen, oud & nieuw, oudjaar, champagne, oliebollen, interieurnieuws, volgen, volgers, groei, succes, 2020, nieuwjaar, #interieurjournaal

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden