Fijne feestdagen en een mooi 2019!

Maandag 24 december 2018

Iedereen hele fijne feestdagen en een mooi, gezond en succesvol nieuwjaar toegewenst!
Fijne feestdagen en een mooi 2019!

Iedereen veel dank voor het volgen van Interieurjournaal.com en niet in de laatste plaats onze adverteerders die het mogelijk maken om u deze nieuwsservice te kunnen bieden.

Het afgelopen jaar was bijzonder succesvol voor Interieurjournaal: heel veel nieuwe interieursprofessionals namen de moeite om zich te registreren*: een groei van maar liefst ruim 45%! Daarmee kwam het totaal op ruim 4.400, waarvan er ruim 3.100 dagelijks of wekelijks onze nieuwsbrief per email ontvangen.

Ook onze 'socials' ontwikkelden zich goed: het aantal volgers via Twitter, ook na hun schoonmaakactie halverwege het jaar, bleef per saldo vrijwel gelijk  (>3.360) en we kregen ruim 13% meer likes voor onze Facebook-pagina (>680). Op Linkedin is het aantal leden voor de groep Interieurjournaal naar ruim 100 gegroeid en worden berichten steeds vaker bekeken. Afgelopen jaar zijn we ook gestart om berichten via Instagram (125 volgers) en Pinterest (13,3K maandelijkse weergaven) te verspreiden.
 
* Registreren kan hier gratis!
De voordelen van registreren:
- Ontvang de nieuwste artikelen eventueel via eMail (dagelijks of wekelijks)
- Selecteer daarbij op interessante onderwerpen (algemeen, decoratie, interieurbekleding, meubelen, slapen, verlichting en/of vloeren)
- Zoek in het nieuws(archief)
- Bekijk de uitgebreide agenda.

 

 



Links

www.interieurjournaal.com

Tags

Kerst, feestdagen, oud & nieuw, oudjaar, champagne, oliebollen, interieurnieuws, volgen, volgers, groei, succes, 2019!

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden