Familieruzie bij Schramm

Maandag 16 maart 2020

Er is heibel bij slaapkamerfabrikant Schramm Werkstätten. Mede-eigenaar Susanne Schramm heeft haar broer Alex aan de kant geschoven en de leiding van het familiebedrijf op zich genomen. Vanaf 1 april samen met Bernd Schellenberg.
Familieruzie bij Schramm

Schramm Werkstätten heeft vorige week aangekondigd dat Bernd Schellenberg (54, foto; Linkedin) is benoemd tot algemeen directeur van de onderneming. Vanaf 1 april 2020 gaat hij samen met Susanne Schramm (54) het bedrijf managen.

Bernd Schellenberg was eerder directeur Marketing en Sales voor de DACH-landen bij Leolux. Met meer dan 20 jaar ervaring in de sector heeft Schellenberg een uitgebreid netwerk opgebouwd met klanten, leveranciers en verenigingen.

Over het management en de aandeelhoudersstructuur van de beheermaatschappij Schramm GbR - Schramm Werkstätten en Schramm Holding - lijkt volgens Möbelmarkt het laatste woord echter nog niet gezegd. Axel Schramm (63), tevens actief als president van het verbond van de Duitse meubelindustrie, lijkt het ontslag niet zonder slag of stoot te accepteren en riep op tot dialoog om een ​​oplossing te vinden in het belang van het bedrijf. Alex' zoon Philipp (28) leidt sinds een jaar de door Schramm twee jaar geleden overgenomen meubelfabrikant Interlübke uit Rheda-Wiedenbrück.

Bij Schramm, dat over drie jaar een eeuw bestaat, werken ongeveer 200 mensen, in Rheda-Wiedenbrück circa 155.



Links

www.interluebke.de
www.leolux.com
www.moebelindustrie.de
www.schramm.ag

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, slaapkamer, kast, commode, bed, ledikant, matras, bodem, bedbodem, klerenkast, personalia, Schramm, Bernd Schellenberg, #interluebke, #leolux, #moebelindustrie, #schramm

Gerelateerd nieuws
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
 
Dubbele levensduur matras
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden