Fabriek van Rauch sluit

Donderdag 07 maart 2024

Na een eerdere reorganisatie in 2019 is nu bekend dat één van de drie fabrieken van Rauch moet sluiten. Daardoor verliezen 164 medewerkers hun baan.
Fabriek van Rauch sluit

Rauch is al enige tijd bezig met reorganiseren en optimaliseren van de productiestructuur en het aanpassen van de verkooporganisatie. Om dit te doen werden in 2019 al 250 banen geschrapt.

 

Duitse media melden nu dat de fabriek van Rauch in Mastershausen eind januari 2025 sluit. 'De werknemers moeten op zoek naar een nieuwe baan,' citeerde de krant Rhein-Hunsrück-Zeitung ondernemingsraadvoorzitter Michael Christ. Volgens hem komt de ontwikkeling als een volkomen verrassing. Momenteel zijn er 164 medewerkers daar werkzaam. In deze fabriek worden vooral producten in het hogere segment van Rauch gemaakt. Managing director Rainer Hribar bracht het nieuws gisteren persoonlijk over.



Links

www.rauchmoebel.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, bedden, ledikanten, kasten, slaap, slaapkamer, personalia, pensioenering, ontslag, #rauchmoebel

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden