F+S Polstermöbel wil faillissement

Zaterdag 18 februari 2023

Meubelfabrikant F+S Polstermöbel GmbH, gevestigd in Weidhausen, wil een insolventieprocedure openen om het bedrijf kunnen herstructureren.
F+S Polstermöbel wil faillissement

F+S Polstermöbel / Fischer+Schreiner Polstermöbel is gespecialiseerd in gestoffeerde meubelen, op 13 februari vroeg de onderneming om het openen van een insolventieprocedure vanwege een dreigend faillissement. Volgens het bedrijf zijn de problemen veroorzaakt door de coronapandemie en de Oekraïne-crisis. Deze factoren hebben geleid tot een flinke omzetdaling en prijsstijgingen van grondstoffen en materialen.

 

Faillissement is volgens het bedrijf noodzakelijk om reorganisatie mogelijk te maken. De curator zegt dat F+S Polstermöbel bezig is om de continuïteit van het bedrijf veilig te stellen en te stabiliseren. Hij schat de kansen voor de toekomst van het bedrijf als goed in, als een geschikte investeerder kan worden gevonden. De activiteiten worden momenteel volledig voortgezet. Lonen en salarissen worden gedekt door het faillissementsgeld. Wat de toekomst zal brengen voor de 90 werknemers van het bedrijf is nog onbekend.



Links

www.polstermoebel-mit-system.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, meubelstoffering, verlies, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #failliet, #fischerschreinerpolstermoebel

Gerelateerd nieuws
Distributiecentrum Jysk opgeleverd
Jysk krijgt de sleutels van hun nieuwe distributiecentrum in Lelystad, waarmee de bouwfase is afgerond.
lees verder
Veranderingen bij Casalis
Karpettenspecialist Casalis uit België kondigt nieuwe bedrijfsstructuur en overdracht collecties aan.
lees verder
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden