Emma boekt enorme omzetplus

Maandag 27 januari 2020

Bettzeit, het bedrijf achter Emma The Sleep Company matrassen, kan terugkijken op een uitstekend jaar: na € 80,5 miljoen in 2018 behaalde het bedrijf in 2019 een omzet van € 150 miljoen
Emma boekt enorme omzetplus

Dit resultaat van Bettzeit komt overeen met een stijging van 86%, een vrij zeldzaam sterke groei bij startende bedrijven, zeker in alweer in het zesde boekjaar, zo meldt Moebelmarkt. Emma is volgens medeoprichter en ceo Manuel Müller nu online in 21 landen.

In 2015 was de omzet van het bedrijf nog maar € 3 miljoen, in 2016 steeg deze door naar € 20 miljoen en in 2017 naar € 33 miljoen. Halverwege dat jaar ging het tot dan toe online bedrijf in zee met Beter Bed dochter Matratzen Concord om ook in fysieke winkels verkocht te worden.

Het team van Bettzeit groeide vorig jaar van bijna 200 naar meer dan 300 mensen. Ongeveer 100 van hen zorgen er vanuit het hoofdkantoor in Frankfurt voor dat in elk land aan de individuele behoeften van het direct-to-consumer merk Emma Matratzen wordt voldaan.

Het retailsegment is eveneens succesvol. Het Dunlopillo-team onder leiding van Christoph von Wrisberg opende 120 nieuwe vestigingen in de tweede helft van het jaar. De Diamond Degree-reeks en het adviesconcept Smart Selectie van Dunlopillo is nu verkrijgbaar in 320 meubel- en speciaalzaken in Duitsland. Het bedrijf uit Frankfurt blijft investeren in onderzoek en ontwikkeling en is voornemens de omzet in 2020 met € 50 miljoen te verhogen tot bijna € 200 miljoen.



Links

www.emma-matras.nl
www.emma-matratze.de
www.emma-sleep.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #bettzeit, #thesleepcompany, #emmasleep, #beterbed, #matratzenconcord, #concord, #emmamatras, #emmamatratze

Gerelateerd nieuws
Happy Bed bij Beter Bed
Beter Bed introduceert HappyBed: een collectie innovatieve dekbedden die exclusief verkrijgbaar zijn bij deze keten van slaapwinkels.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
 
Opmaat naar Meubelbeurs Brussel 2025
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden