Eerste stoel van Studio Henk

Vrijdag 21 juni 2019

De eerste stoel van Studio Henk is de Co Chair. Volgens de meubelontwerpstudio een tijdloos ontwerp, dat straalt in haar eenvoud.
Eerste stoel van Studio Henk
Eerste stoel van Studio Henk Eerste stoel van Studio Henk

Het stalen frame van de Co Chair zorgt voor een moderne uitstraling, de zachte zitting voor comfort. Net als de andere meubels van Studio Henk is de stoel er in verschillende varianten en afwerkingen. Zo is de Co Chair er zowel met als zonder armleuningen. Het frame is er in poedercoating wit, of poedercoating zwart, de armleuningen in eikenhout (hardwax olie natural, hardwax olie natural light, witte lak of zwarte lak).

 

Voor de stoffering van de stoel is er een ruime keuze uit standaard stofferingen en Kvadrat stoffen. De afwerkingen zijn hetzelfde als bij de eettafels van Studio Henk, zodat de stoelen perfect bij de tafels passen. De producten van Studio Henk zijn te zien in de showroom in Amsterdam, volgend jaar ook op vakbeurs IMM Cologne.

 



Links

www.imm-cologne.com
www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, #immcologne, #imm2020, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden