Eerste brandstore Riverdale

Donderdag 11 oktober 2018

Tenbos opent morgen officieel zijn eerste Riverdale-brandstore van bijna 300 vierkante meter in woonwarenhuis Nijhof in Baarn.
Eerste brandstore Riverdale

Er bestaan al diverse Riverdale Inspiration Shop in woonwinkels, maar een brandstore was er nog niet, zo meldt Retailtrends. De 'look and feel' van Riverdale is door de hele shop-in-shop heen te vinden en er zijn gespecialiseerde medewerkers van het label uit Nootdorp aanwezig. Tenbos heeft voor Riverdale een webshop in Houten.

Directeur Patrick de Kleijn van Riverdale stelt dat steeds meer winkels ondersteuning van winkelbeleving voor de klant waarderen. Hij liet twee jaar geleden al weten in ieder land zo'n brandstore te willen openen waar consumenten de gehele collectie kunnen bekijken

Riverdale is in Nederland onder meer bij Intratuin te verkrijgen. Het grootste deel van de omzet haalt het echter uit winkels in de rest van Europa.

 



Links

www.nijhofbaarn.nl
www.riverdale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, meubel, tafel, salontafel, verlichting, licht, stoel, fauteuil, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, dressoir, accessoires, #riverdale, #nijhof, #intratuin

Gerelateerd nieuws
 
Frank & Flux met Linteloo
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden