Dunlopillo eigenaar bijna failliet

Zaterdag 29 juni 2024

De Duitse matrassenspecialist Breckle, onder meer eigenaar van de slaapmerk Dunlopillo, nadert het faillissement.
Dunlopillo eigenaar bijna failliet

Het in surseance verkerende Breckle Northeim staat aan de rand van de afgrond. Zoals onder andere de Hessische Niedersächsische Allgemeine meldt, is er nog geen koper gevonden voor het al lang bestaande bedrijf.

 

Er was eerder één geïnteresseerde partij uit Oost-Europa. Deze koper haakte echter af 'vanwege de algemene situatie in Duitsland', zo stelt directeur Christian Paar. Het bedrijf zal daarom uiterlijk in augustus definitief moeten sluiten. Dit heeft gevolgen voor Breckle Matratzenfabrik, Breckle Polsterbetten, Lapur en het bedrijf erboven, PB Holding Northeim. Er is mogelijk nog steeds een geïnteresseerde partij voor de schuimproductie van Lapur, vertelde Paar aan de krant. Maar er is nog niets concreet.

 

Ongeveer 250 werknemers zullen mogelijk hun baan verliezen. Volgens Christian Paar zijn er al 100 werknemers ontslagen en zullen er nog meer volgen. 'Met een klein team worden nu de laatste orders verwerkt.'

 

In 2023 nam Breckle nog het slaaplabel Dunlopillo over, waarmee Paar grootse plannen had. Het is ook onbekend wat er met Dunlopillo gaat gebeuren.

 

P.S. 10-07-2024: Dunlopillo is overgenomen!



Links

www.dunlopillo.de
www.dunlopilloworld.com
www.breckle.de

Tags

nieuws, interieur, matrassen, overname, investering, familiebedrijf, aandelen, latex, productie, merk, strategie, internationaal, merkenbeleid, partner, premiummerk, surseance, financieringsprobleem, directie, verlies, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, boeken neergelegd, legde de boeken neer, insolventie, doorstart, opschorting, surseance, #opschorting, #faillietontslagen, #dunlopillo, #breckle, #pbholding

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden