Drie weken tot Showup

Maandag 09 januari 2023

Nog ruim drie weken en dan is het op 29 en 30 januari weer tijd voor Showup. Het belooft volgens de organisatie weer een mooie editie te worden.
Drie weken tot Showup
Drie weken tot Showup Drie weken tot Showup Drie weken tot Showup

Ditmaal zijn op Showup weer tal van nieuwe merken en altijd nieuwe producten te ontdekken. Het Listenup lezingenprogramma staat nu ook online. In 45 minuten krijgen de bezoekers een boost met inspirerende insights en verassende visuals.

 

Op Showup staan tal uitgevers van onder andere kookboeken, kinderboeken, reisboeken, non-fictie en koffietafelboeken. Daar horen ook aanverwante items bij. Niet alleen interessant voor boekwinkels, maar voor alle retailers en webshops die hun aanbod wat willen verbreden. Een boek op een unieke manier tentoonstellen kan met de boekenstandaard Animeaux (foto 1). Bijvoorbeeld Cabin Fever, een koffietafelboek vol betoverende en afgelegen hutten en toevluchtsoorden. Door Kosmos Uitgevers via VBK media.

 

Voor leuke kleine woonaccessoires en cadeautje kunnen bezoekers bij Kikkerland terecht. Bijvoorbeeld voor deze spaarpot, zodat geld voor één keer wel aan/in de boom groeit (foto 2). P-Dit gelooft dat kunst de basis van het leven is. Het bedrijf maakt vazen van keramiek, zoals de palmvaas (foto 3).



Links

www.showup.nl
www.animeaux.nl
www.kosmosuitgevers.nl
www.kikkerlandwholesale.com
www.p-dit.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #burojantrendman, #Growup, #Listenup, #Showup, #Startup

Gerelateerd nieuws
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder
Consumentenvertrouwen iets beter
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten is in juli 2025 iets verbeterd, maar blijft nog steeds behoorlijk negatief.
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Weer sterke stijging prijs koopwoningen
Koopwoningen in Nederland blijven stevig in prijs stijgen. In juni 2025 waren ze weer ruim 9% duurder dan jaar eerder.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden