DPA Talk Welzijn & Design

Woensdag 20 november 2019

Hoe dragen meubeldesigns en interieurontwerpen bij aan productiviteit, geluk en welzijn? Dat is het onderwerp van de 'Talk' in Design Post Amsterdam (DPA) op dinsdagavond 3 december.
DPA Talk Welzijn & Design

Tijdens deze DPA Talk Welzijn & Design-avond van 18-21 uur in de vestiging van DPA aan de Cruquiusweg in Amsterdam vertelt Laura Atsma van Fokkema & Partners (foto rechts) over de zoektocht naar akoestiek in open kantoren, de uitdaging van de Well-certificering, hergebruik van bestaand meubilair en de opkomst van non-design.

Aansluitend is het eveneens een half uur de beurt aan Nina Sickenga van Moss Amsterdam (foto links) over haar ideeën van inspirerende werk- en ontmoetingsomgevingen die de zintuigen van gebruikers prikkelen om optimaal te kunnen functioneren, verbinding naar de natuur zoals die bedoeld was.

Vanaf 18:00 is er een half uur inloop, na de presentaties is er vanaf 20 uur een netwerkborreluur. Aanmelden kan hier.



Links

www.designpostamsterdam.nl
www.fokkema-partners.nl
www.moss.amsterdam

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, licht, verlichting, lamp, textiel, stof, meubelstof, gordijn, kussen, tafel, stoel, bank, fauteuil, akoestiek, design, well, certificering, #dpa, #designpostamsterdam, #designpost, #fokkemapartners, #mossamsterdam

Gerelateerd nieuws
 
Meer exposanten op MOW 2026
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
 
Zu-merken naar Valencia
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden