Doe-het-zelf lamp van LZF

Maandag 10 augustus 2020

De nieuwste lamp van Spaanse verlichtingsfabrikant LZF is Maruja, een hanglamp die de gebruiker zelf monteert.
Doe-het-zelf lamp van LZF
Doe-het-zelf lamp van LZF Doe-het-zelf lamp van LZF

Maruja van LZF is ontworpen door de Gazpacho Studio. Het woord Maruja betekent zowel vrouwelijkheid en kracht. Het is volgens de fabrikant een fantasierijke, eigentijdse en decoratieve hanglamp. Gazpacho Studio wil erkenning krijgen voor traditionele Spaanse producten en lokale productie. 

 

De doe-het-zelf Maruja lamp wordt als bouwpakket verpakt, dit draagt bij aan de duurzaamheid van het ontwerp. In dit pakket zitten: houtfineerstrips, in verschillende maten, een rond frame en pinnen. De lamp is eenvoudig te monteren, zonder dat gereedschappen of lijmen nodig zijn. Met behulp van een pin wordt elke houten strook op het circulaire frame geplaatst. Daarna hoeft alleen een gloeilamp in gedraaid worden om de handgemaakte lamp te voltooien.

 

Het klassieke kroonluchterachtige silhouet van Maruja doet denken aan die in het Spaans paleizen van weleer. De houtfineerstroken hangen en bewegen vrij - gerimpeld door een zeebries. Wanneer de lamp aanstaat wordt de houtnerf van elke strip geaccentueerd.

 

LZF wordt in de Benelux vertegenwoordigd door Illum.



Links

www.illum.nl
www.lzf-lamps.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, #lzflamps, #illum, #illumkunstlicht, #luziferlamps

Gerelateerd nieuws
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder
 
JD betreedt NL markt met Joybuy
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden