Directeur Leen Bakker stapt op

Maandag 06 november 2017

Rob van den Noort vertrekt begin volgend jaar als algemeen directeur bij Leen Bakker. Hij was sinds 2015 aan de slag in die functie, maar vindt nu reeds dat zijn werk er opzit.
Directeur Leen Bakker stapt op

Van den Noort (foto) was belangrijk bij de overname van Leen Bakker door Gilde Equity Management (o.a. Kwantum) deze zomer. Het was de eerste keten die door de Blokker Holding van de hand werd gedaan nadat deze besloot zich volledig op alleen Blokker te richten.

Gerhard Nordemann, managing partner van Gilde, stelt dat dankzij Van den Noort Leen Bakker als omni-channel retailer verder is dan de meeste concurrenten en wenst Rob dan ook succes in zijn verdere loopbaan. Eerder was Van den Noort algemeen directeur van Intertoys en werkte hij onder andere voor Somfy, Ikea en Philips Lighting. Een opvolger is er momenteel nog niet.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl
www.gembenelux.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, #blokker, #leenbakker #gilde, #kwantum, #somfy, #philips, #ikea

Gerelateerd nieuws
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
 
Leolux presenteert Sen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden