Directeur Leen Bakker stapt op

Maandag 06 november 2017

Rob van den Noort vertrekt begin volgend jaar als algemeen directeur bij Leen Bakker. Hij was sinds 2015 aan de slag in die functie, maar vindt nu reeds dat zijn werk er opzit.
Directeur Leen Bakker stapt op

Van den Noort (foto) was belangrijk bij de overname van Leen Bakker door Gilde Equity Management (o.a. Kwantum) deze zomer. Het was de eerste keten die door de Blokker Holding van de hand werd gedaan nadat deze besloot zich volledig op alleen Blokker te richten.

Gerhard Nordemann, managing partner van Gilde, stelt dat dankzij Van den Noort Leen Bakker als omni-channel retailer verder is dan de meeste concurrenten en wenst Rob dan ook succes in zijn verdere loopbaan. Eerder was Van den Noort algemeen directeur van Intertoys en werkte hij onder andere voor Somfy, Ikea en Philips Lighting. Een opvolger is er momenteel nog niet.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl
www.gembenelux.com
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting, overname, acquisitie, merger, #blokker, #leenbakker #gilde, #kwantum, #somfy, #philips, #ikea

Gerelateerd nieuws
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden