Digitale Woonstudio Roobol

Vrijdag 24 juli 2020

Digitale droomkamers, die kan de consument nu inrichten met de Digitale Woonstudio van Roobol. Alle producten die Roobol levert kunnen gebruikt worden in dit programma, dat beschikbaar is op de website van het bedrijf.
Digitale Woonstudio Roobol

De Digitale Woonstudio is ook duidelijk aanwezig in de Roobol winkels. De winkels in Barendrecht, Roosendaal, Rotterdam (Alexandrium) en Spijkenisse noemt het bedrijf vanaf nu experience centers. In zo’n experience center in huiskamerstijl staat op een groot scherm de digitale woonstudio centraal.

 

Hiermee wil Roobol de klant een goed beeld geven van de combinatie mogelijkheden die verschillende soorten vloeren, gordijnen, raambekleding en behang bieden. Roobol stylisten helpen de klanten met advies, maar ook met gebruik van de digitale woonstudio.

 

De Woonstudio-tool is ook op Roobol.com en in alle andere winkels beschikbaar. Daarnaast worden er vanaf nu wekelijks winkels omgebouwd tot experience centers.



Links

www.roobol.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, #roobol, #digitalewoonstudio

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Voorkeur zelfvoorzienend wonen
De Nederlandse onsument kiest voor zelfvoorzienend wonen, zo blijkt uit een breed onderzoek naar woonvoorkeuren bij consumenten.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden