Digitaal printen centraal op Heimtextil

Woensdag 30 november 2016

Op de komende interieurtextielbeurs Heimtextil zal het 'digitale printtechnologie'-segment voor het eerst in hal 6.0 gepresenteerd worden.
Digitaal printen centraal op Heimtextil

Heimtextil wordt van 10-13 januari 2017 in Frankfurt gehouden. Als onderdeel van de digitale printtechnologie is er een primeur, namelijk de 'Digital Textile Micro Factory': een digitale productieketen die live op locatie wordt tentoongesteld.

Bezoekers kunnen hier de volledig genetwerkte productie van textiel ervaren: van ontwerp en digitaal printen tot snijden en confectie. Een model van de toekomst waarin individuele producten regionaal worden vervaardigd zodra er vraag is. Het toont tevens het enorme potentieel van digitaal drukken in de textielindustrie.
 
Naast deze primeur zal de digitale printtechnologie door de nieuwe locatie in hal 6.0 meer ruimte krijgen in een centraal gedeelte van de beurs. Met meer exposanten en meer oppervlakte dan vorig jaar groeit dit segment voor de vijfde keer op rij op de komende Heimtextil.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
Domotex Middle East afgelopen
De editie van de vloerenbeurs Domotex Middle East is onlangs succesvol afgesloten in Dubai, zo meldt de beursoriganisatie.
lees verder
Groei aanbod op FFD
Flanders Flooring Days (FFD) groeit stevig en meldt een nieuws recordaantal deelnemers die in juni rondom Kortrijk te zien zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden