Desso ondersteunt 'Healthy Seas'

Maandag 26 mei 2014

Desso neemt deel aan 'Healthy Seas, a Journey for Waste to Wear'. Dit initiatief is gericht op afvalverwerking voor schonere zeeën. Visnetten en maritiem afval worden verwerkt tot 'Econyl'-garen, dat Desso in haar nieuwe tapijten gaat gebruiken.
Desso ondersteunt 'Healthy Seas'

'Momenteel is 90 procent van de garens voor onze projecttapijttegelcollectie Cradle-to-Cradle-gecertificeerd. Meer dan de helft van onze tapijttegels bevat tot 100 procen Econyl-garen, gemaakt van 100 procent geregenereerd nylon, inclusief post-consumer garenafval uit de Desso Refinity-fabriek.'

'We zijn blij met Desso's steun voor het Healthy Seas-initiatief', zegt Giulio Bonazzi, CEO van Aquafil (dat Econyl-garen produceert) en oprichter van het initiatief.

 

 

 



Links

www.desso.nl
www.aquafil.nl

Tags

tapijt, garen, project, tegel, nylon, afval

Gerelateerd nieuws
Verkoop logistiek centrum
Tapijtproducent Victoria heeft de financiële positie versterkt met het verkopen en terughuren van het Belgische distributiecentrum.
lees verder
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden