Designbeurs Object Rotterdam

Donderdag 29 januari 2015

Van 5 t/m 8 februari 2015 vindt in de unieke locatie het cruiseschip SS Rotterdam de beurs Object Rotterdam plaats.
Designbeurs Object Rotterdam

                         Nieuwe 3D-stof Bloko van Aleksandra Gaca

 

 

Object Rotterdam biedt vier dagen lang een reis door de wereld van design; van mode en interieur tot beeldende kunst en architectuur. Meer dan vijftig nationale en internationale deelnemers tonen hun bijzondere objecten uit verschillende kunstdisciplines. De opvallende locatie geeft een extra dimensie aan de tentoongestelde werken en aan de sfeer op de beurs. 

 

De beurs vindt plaats in de verschillende ruimtes van het schip. In de La Fontaine zaal presenteren zich twintig deelnemers die werken met bijzondere materialen. Monumentale objecten van keramiek en marmer worden afgewisseld met ontwerpen van hout en textiel. In de Glass Enclosed Promenade exposeren nog eens 35 deelnemers hun mode- en woonaccessoires maar ook productontwerpen en industriële producten in kleine oplage. 

 

Een van de exposanten is Aleksandra Gaca die gespecialiseerd is in het ontwerpen en in productie brengen van innovatieve stoffen. Tijdens Object Rotterdam presenteert zij Bloko, de nieuwe 3D-stof uit haar Architextiles-collectie, op een driedimensionaal wandpaneel.

 

Object Rotterdam is verbonden aan de Art Rotterdam Week en er rijdt een pendelbus tussen de diverse locaties in en om de stad. Openingstijden van de beurs zijn van donderdag tot en met zondag van 11.00 uur tot 19.00 uur. Toegang is € 7,50 (kinderen onder 11 jaar gratis toegang). Het adres van het SS Rotterdam is 3de Katendrechtsehoofd 25 in Rotterdam.



Links

www.objectrotterdam.com
www.objectrotterdam.nl
www.ssrotterdam.nl
www.designyourevoque.nl

Tags

design, ontwerp, interieur, architectuur, kunst, mode, woonaccessoire, stof

Gerelateerd nieuws
 
Flexa weer winstgevend
lees verder
Verkoop logistiek centrum
Tapijtproducent Victoria heeft de financiële positie versterkt met het verkopen en terughuren van het Belgische distributiecentrum.
lees verder
 
Kort dienstverband bij Himolla stopt
lees verder
Sterke groei woninginrichting februari
De Nederlandse detailhandel heeft 1,3% meer omgezet in februari 2026. De groei van meubel- en woninginrichtingswinkels is echter een stuk hoger.
lees verder
Krachtenbundeling beurzen
De woningstofferingsvakbeurs Incoda en de Hout Interieur Beurs bundelen hun krachten tijdens nieuw gezamenlijk vakevent in Gorinchem in september 2026.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden