Design Lab-collectie van H&M Home

Maandag 10 oktober 2022

H&M Home presenteert zijn eerste Design Lab-collectie - een intern experiment, ontwikkeld en ontworpen door het eigen ontwerpteam - bestaande uit gelimiteerde interieurstukken van premium design en kwaliteit.
Design Lab-collectie van H&M Home
Design Lab-collectie van H&M Home Design Lab-collectie van H&M Home Design Lab-collectie van H&M Home Design Lab-collectie van H&M Home

Het ontwerpteam van H&M Home heeft voor de Design Lab-collectie geëxperimenteerd met de relatie tussen tegengestelde materialen en het resultaat is een huwelijk van harde materialen en zachte vormen, gecombineerd met de kracht van volume.

 

De Design Lab-collectie bevat elf interieurstukken. De drie grotere en kleinere gemodelleerde schaalvazen ​​in glas zijn multifunctioneel. Ze fungeren als een vaas en omgedraaid zijn ze ook sculpturale kommen. Ze zijn er in drie tinten: inktzwart, klein blauw en transparant.

De transparante, modulaire vloerlamp is ontworpen om te fungeren als een lichtsculptuur en de gemodelleerde deken heeft een architectonisch en schematisch ontwerp en toont de ultieme combinatie van complementaire composities.

Tenslotte is  het de bedoeling dat de fauteuil de collectie met elkaar verbindt, door de combinatie van hard staal en zijn zachte, luchtige zwarte vulling.

 

De Design Lab-collectie is vanaf 17 oktober 2022 verkrijgbaar in geselecteerde winkels en online.



Links

www.hm.com/home
www.hm.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, meubel, woonartikel, woonaccessoire, verlichting, lamp, lampen, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, design, #designlabcollectie, #hm, #hmhome

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
Archeo speelt met imperfectie
Magis presenteerde de nieuwe Archeo-collectie van Jaime Hayon tijdens de Milan Design Week 2026. De serie bestaat uit multifunctionele objecten die balanceren tussen sculptuur, bijzettafel en kruk.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden