Destination Design terug

Vrijdag 07 oktober 2022

Omdat grote designbeurzen afgelopen jaren niet, of in een beperkte vorm doorgingen, besloot een collectief dit voorjaar een alternatief evenement te organiseren om de nieuwste collecties te presenteren.
Destination Design terug

Afgelopen maart waren er 24 designproducenten en volgens de organisatie honderden bezoekers bijeen in de Haagse Fokker Terminal voor Destination Design. Nu de beurs IMM in Keulen van januari 2023 is verschoven naar juni, hebben de initiatiefnemers Label Produkties en Leolux besloten om een nieuwe editie van het b2b-evenement op poten te zetten.

De nieuwe editie, van 22-24 januari 2023, vindt dit keer plaats in het Eindhovense Klokgebouw. Volgens Hans Filippini van Leolux is dit gebouw in de basis al een heel sfeervol. Om dat verder te versterken wordt, net als in 2022, samengewerkt met het Eindhovense designerduo Daphna Laurens. Filippini roemt ook de bereikbaarheid en parkeergelegenheid, alsook de flexibiliteit van de locatie: het gebouw heeft verschillende ruimtes en kan dus 'meegroeien' met het aantal deelnemers.


Charlotte Verschuuren van Charlotte Eventmanagement is verantwoordelijk voor de organisatie en de operationele begeleiding van de beurs. Deelnemers in het hogere 'made-to-order' designsegment kunnen zich nog aanmelden.

Destination Design
Zondag 22 januari 2023, 10-18 uur
Maandag 23 januari 2023, 10-22 uur
Dinsdag 24 januari 2023, 10-16 uur



Links

www.charlotte-eventmanagement.nl
www.destinationdesign.nl
www.klokgebouw.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, netwerk, bijeenkomst, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #destinationdesign, #charlotteeventmanagement, #Arco, #Beekcollection, #Bertplantagie, #Castelijn, #CBMHMC, #DePloeg, #DeSede, #Evidence, #Gealux, #Gelderland, #Jess, #Jori, #KFF, #Labelvandenberg, #Leolux, #Metaform, #Millenerpoort, #Monasch, #Oniro, #Pastoe, #Perletta, #PilatPilat, #Pode, #Qliv, #klokgebouw

Gerelateerd nieuws
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Design Meesterwerk
Jori introduceert met Andante een relatief lichte relaxfauteuil die gepositioneerd moet worden als een design meesterwerk, ontworpen door Jean-Pierre Audebert.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden