Decosit 2023 start

Donderdag 31 augustus 2023

Komende dinsdag 5 september start de Decosit in Brussel, de beurs voor professionals in textiel om de laatste collecties en trends te bekijken.
Decosit 2023 start

Op 5 en 6 september is er de volgende editie van Decosit Brussel, in Brussels Expo (hal 10). Een prima beurs voor de professional die op de hoogte wil blijven van de jongste trends in meubel- en decoratiestoffen en de laatste interieur- en kleurentrends.

 

Decosit wordt georganiseerd door Fedustria, de Belgische federatie van onder andere textielfabrikanten. Op de beurs worden onder meer de najaarscollecties van een aantal toonaangevende bedrijven getoond, zodat bezoekers op de hoogte blijven van de allerlaatste ontwikkelingen in de branche. Het aanbod wordt getoond in uniforme stands, met oppervlakten van 10 tot 40 m².

 

Het aantal deelnemers van Decosit groeit dit jaar licht, waardoor er nog een interessanter aanbod te zien zal zijn.  Uit België zijn dit onder andere bekende bedrijven al Libeco, Annabel, Beaulieu en Ter Molst. Het Belgische Weverij Van Neder, een fabrikant van zitmeubelstoffen van hoge kwaliteit, zal demonstreren hoe samenwerking met textielexperts een breed aanbod in zowel jacquard als ‘flat weave’ meubelstoffen mogelijk maakt.

 

Ook zijn er internationale standhouder zoals het Turkse Tosunoğlu Tekstil, dat met submerk Integro aanwezig zal zijn. Andere voorbeelden zijn Kishan International, Laksmi Silk House en Lantal Textiles (Gierlings Velpor) uit Portugal.

 

Naast exposanten is er ook een trendprogramma met o.a. Hilde Francq. Zowel voor de beurs als het trendseminar kunnen gratis kaarten besteld worden.



Links

www.decosit.brussels
www.fedustria.be
www.annabeltextiles.com
www.beaulieufabrics.be
www.kishansilkint.com
www.gierlings-velpor.pt
www.libeco.com
www.vanneder.be
www.termolst.be
www.tessutica.com
www.tosunoglu.com.tr

Tags

nieuws, interieur, trend, kleur, interieurtrend, trendwatcher, buro, presentatie, netwerk, exposant, beurs, stoffen, stoffenbeurs, productie, belgie, economie, medisch, paneldiscussie, najaarscollectie, toonaangevend, branche, beursgebouw, #brusselsexpo, #fedustria, #decosit

Gerelateerd nieuws
Weer reorganisatie Bijenkorf
De Bijenkorf heeft ruim twee jaar na de vorige wederom een reorganisatie aangekondigd waarbij er meerdere banen verloren gaan.
lees verder
Inflatie blijft redelijk stabiel
De Inflatie in Nederland was in december 2,8% bij snelle raming, vrijwel hetzelfde niveau als november. Gedurende het hele jaar zijn de prijzen ruim 3% gestegen.
lees verder
 
Trendz en Showup samen verder
lees verder
Heimtextil AI op de agenda
Heimtextil heeft regelmatig vooruitgeblikt op digitalisering en nieuwe technologieën. In 2026 krijgt kunstmatige intelligentie een centralere rol: niet abstract, maar als concreet instrument voor ontwerp, productie, retail en projectinrichting.
lees verder
Retail 2026: beweging in spagaat
De retailsector staat onder permanente spanning. Structureel gevangen tussen langetermijnambities en beperkte middelen. Die spagaat bepaalt niet alleen de strategie, maar ook de dagelijkse praktijk op de winkelvloer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden