Decorette wordt vernieuwd

Dinsdag 26 oktober 2021

Decorette is van plan om het winkelconcept aan te passen en begint in januari 2022 aan de vernieuwing.
Decorette wordt vernieuwd

Decorette neemt volgend jaar januari zijn winkelconcept op de schop. In het nieuwe concept komt een tweedeling tussen inspiratie en werktafels met klanten, vertelde formulemanager Angela van Dongen tegen vakblad Mix.

 

De werktafels zijn gericht op de klant die advies en aandacht wil. 'Het gaat meer een showroom worden dan een winkel,' aldus Van Dongen. De formulemanager schat bovendien de kansen voor een 'Decorette-zonder-winkel' hoog in. Door de verplichte winkelsluitingen gingen ondernemers al vaker naar de klant toe. Een service die het bedrijf nog steeds aanbiedt. De retailer ziet de nieuwe aanpak zonder winkels als een bevestiging van ideeën, die door corona versneld zijn.

 

Decorette, een formule van Euretco's dochter DGN-Retail, bestaat in 2022 vijftig jaar en heeft tevens vijftig winkels in Nederland. Begin 2020 kondigde de formule aan de stap naar Duitsland te wagen met het concept Homed, maar corona vertraagde deze expansieplannen. Homed is een shop-in-shop concept met woningtextiel (raambekleding en decoratie) vanaf zo'n 100 m2.



Links

www.decorette.nl
www.dgnretail.nl
www.euretco.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, d.h.z., samenwerking, samen, combinatie, inkoop, organisatie, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, deco home, wand, behang, bekleding, muur, #dgn, #dgnretail, #euretco, #decorette

Gerelateerd nieuws
Stijging ondernemersvertrouwen
Ondanks economische onzekerheid is er volgens onder meer het CBS een sterke stijging van het ondernemersvertrouwen in Nederland dat volgt op een sterke daling een kwartaal eerder.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden