De Interieurbijbel

Maandag 04 januari 2021

Vlak voor kerst werd de zesde editie van De Interieurbijbel aangekondigd waarin het antwoord op al je vragen te vinden zou moeten zijn over eigentijdse materialen met hun voors en tegens.
De Interieurbijbel

De Interieurbijbel verscheen twaalf jaar geleden voor het eerst. Ook deze zesde editie met meer dan 60 nieuwe projecten blijft volgens de uitgever als publicatie een absolute must voor iedereen die gepassioneerd bezig is met mooie interieurs.

Actuele materialen in allerlei toepassingen verrassen en inspireren de lezer om een moodboard te maken of direct met een interieur aan de slag te gaan. Het boek biedt meer dan duizend foto's en zet verhelderende pro's en contra's bij de verschillende materialen en inrichtingen.

De duidelijke en overzichtelijke indeling en de heldere teksten maken van deze Interieurbijbel een praktische en leidraad met realistische toepassingen, vaak getekend door Belgische (interieur-)architecten.

De uitgeverij heeft twee vestigingen: Lannoo in Tielt en TerraLannoo in Amsterdam. De Interieurbijbel is een uitgave van At Home Publishers uit Antwerpen wiens uitgaven onder meer onder de paraplu van Lannoo wordt verkocht.

ISBN/EAN 9789401471947 | Hardback/Gebonden | 416 pagina's | € 30,99 | Nederlands
Het is hier direct bij Lannoo (zonder verzendkosten in de Benelux!) of via de (internet)boekhandel te bestellen.



Links

www.athomepublishers.be
www.lannoo.be
www.lannoo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, boek, boeken, architectuur, stijl, design, ontwerp, marketing, boek, designers, interieurarchitecten, stylisten, bijbel, interieurbijbel, #deinterieurbijbel, #interieurbijbel, #lannoo, #terralannoo, #athomepublishers

Gerelateerd nieuws
Maxima bezoekt meubelmaker Vepa
Koningin Máxima bracht op 1 april een werkbezoek aan Vepa in Hoogeveen. Het bezoek vond plaats binnen het programma van Circulair Groningen Drenthe, waarin bedrijven werken aan een circulaire economie.
lees verder
HMC studenten presenteren in Milaan
Net afgestudeerde ontwerpers van Hout- en Meubileringscollege presenteren hun meesterwerken op de Salone del Mobile in Milaan.
lees verder
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden