Cox nieuwe directeur Garant

Dinsdag 26 april 2016

Volgende week start Thomas Cox (51) als directeur van Garant in Rosmalen. Hij volgt Pierre den Haan op, die was aangesteld na het vertrek van interim-directeur Cees de Gelder.
Cox nieuwe directeur Garant
Cox nieuwe directeur Garant

Volgens Garant Marketing & Services Nederland cv heeft Pierre den Haan (foto 2), die pas sinds november 2015 in dienst was getreden, in goed overleg plaats gemaakt voor Thomas Cox (foto 1) per 1 mei.

Cox gaat leiding geven aan de Nederlandse tak van dit samenwerkingsverband van momenteel 56 retailers in meubel- en woninginrichtingsbranche. Als bedrijfseconoom heeft hij al 20 jaar ervaring in de meubelbranche en was werkzaam bij Schaffrath, Knoll, Terstappen en de laatste 18 jaar als verkoopdirecteur bij FM Munzer, verantwoordelijk voor Frankrijk en de Benelux. Hij spreekt dan ook Duits, Nederlands, Engels en Frans.

Cox wordt verantwoordelijk voor ledengroei in de Benelux en omzetgroei van Garant in het algemeen, waaronder het uitbouwen van de collecties Liva en Aera, zo meldt Torsten Goldbecker, algemeen directeur van Garant Holding International.

 



Links

www.fm-munzer.de
www.garant-gruppe.de
www.garant-nederland.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, personalia

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden