Coronavirus: Chinese beurzen uitgesteld

Maandag 03 februari 2020

De recente uitbraak van het Coronavirus in China heeft gevolgen voor diverse internationale vakbeurzen. Zij worden uitgesteld tot nader te bepalen data.
Coronavirus: Chinese beurzen uitgesteld

Op vakbeurzen zijn grote mensenmassa's te vinden. Het is dan ook begrijpelijk dat de Chinese overheid bevolen heeft om grootschalige economische en handelsevenementen op te schorten. Dit geldt bijvoorbeeld voor Domotex Asia/Chinafloor (oorspronkelijk van 24-26 maart) . Ook de 45e China International Furniture Fair (CIFF Guangzhou, foto) en China International Furniture Machinery & Furniture Raw Materials Fair 2020 (CIFM/Interzum Guangzhou) worden uitgesteld. Deze beurzen waren oorspronkelijk gepland voor 18-21 maart en 28-31 in Guangzhou.

 

Nieuwe data voor de uitgestelde beurzen worden zo snel mogelijk bekend gemaakt. Of de uitbraak van het Coronavirus nog gevolgen heeft voor andere internationale beurzen met veel Chinese exposanten is niet duidelijk. Ook de gevolgen voor de Chinese meubelproductie zijn nog onduidelijk.

 

P.S. Uitstel is er ook voor de Messe Frankfurt beurzen Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Spring Edition, Yarn Expo Spring and Intertextile Shanghai Home Textiles – Spring Edition die in Shanghai gehouden zouden worden van 11–13 maart in de National Exhibition and Convention Cente.



Links

www.ciff-gz.com
www.interzum-guangzhou.com
www.domotexasiachinafloor.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, #corona, #domotex, #domotexasia, #ciffgz, #ciff, #interzum, #cifm, #intertextile, #itsas, #yes, #itshs, #deutschemesse, #messefrankfurt

Gerelateerd nieuws
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
Stijlvolle schoonlooptegels Bodiax
Nieuw bij Heditex: de Bodiax Bern schoonlooptegel in het formaat van 50x50 cm – flexibel, stijlvol en projectproof.
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden