Corona legt productie Medal stil

Donderdag 13 februari 2020

Het Corona virus heeft ook gevolgen voor de meubelproductie. Zo ligt de productie van de merken Up2date en Medalounger enige tijd stil. Er is echter ook nieuws over nieuwe producten.
Corona legt productie Medal stil
Corona legt productie Medal stil Corona legt productie Medal stil Corona legt productie Medal stil

Up2date en Medalounger zijn merken van het in Bornem gevestigde Medal, dat weer onder de TTB Holding valt. De Chinese overheid heeft de fabrikant verplicht om de productiefaciliteit in China tijdelijk te sluiten. Het bedrijf hoopt op maandag 17 februari weer open te gaan als dit mogelijk is.

 

De ontwikkeling van nieuwe producten gaat echter gewoon door en de werknemers werken vanuit huis. De fabrikant introduceert drie nieuwe fauteuils, model Hera (foto 1), model Adonis (foto 2) en Poseidon (foto 3). Naast elektrische ligstoelen presenteert Up2date - Medalounger ook een nieuwe handbediende recliner, James genaamd (foto 4).

 



Links

www.medalounger.be
www.ttb-holding.be

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, meubilair, stoel, fauteuil, recliner, #medalnv, #up2date, #medalounger

Gerelateerd nieuws
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden