Coretec ook via Forinn en Dersimo

Woensdag 06 juni 2018

Vanaf 1 juni 2018 verdelen ook Dersimo en Forinn de Coretec®-vloeren van USfloor in Nederland.
Coretec ook via Forinn en Dersimo

Volgens Forinn-directeur Harry Elshof, die de Coretec-vloeren reeds via Bosgoed in het assortiment heeft, is dit een welkome aanvulling op het assortiment van Forinn. Door de brede toepasbaarheid van de producten biedt dit veel kansen in zowel residentieel als project gebruik. Coretec wordt daarmee door zeven vertegenwoordigers op negen vestigingen in Nederland onder de aandacht gebracht

Zoals bekend zijn de vloeren 100% watervast, hoeven niet voor het leggen te acclimatiseren en zijn de kurkonderlaag vaak direct toepasbaar, Dat levert tijdwinst op voor de installateur en de eindgebruiker.

Ook Dersimo, kortgeleden overgenomen door de Headlam Group, gaat Coretec in het assortiment opnemen. Dersimo wordt naast Headlam bv de tweede Coretec-partner onder de vlag van Headlam UK in Nederland.



Links

www.bosgoed.nl
www.coretecfloors.be
www.dersimo.nl
www.forinn.nl
www.headlam.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.usfloorsllc.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, verkoop, confectie, groothandel, grossier, #headlam, #coretec, #usfloors, #bosgoed, #forinn, #dersimo

Gerelateerd nieuws
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden