Consumenten Slaapbeurs succesvol

Vrijdag 10 juni 2016

Van 17-19 maart is de eerste consumentenspeciaalbeurs voor een goede nachtrust gehouden in Berlijn: 'Sleep for fit' is goed ontvangen.
Consumenten Slaapbeurs succesvol

Manuel Wrobel, beursmanager 'Sleep for fit, en Prof. Ingo Fietze, directeur Schlafmedizinischen Zentrums Charité Berlin.

 

 

'Sleep for fit' vond plaats op het Estrel Congress & Exhibition Center. Met 87 exposanten, waaronder start-ups als Eve, trok de beurs ruim 3.640 bezoekers.

Niet alleen de bezoekers, maar ook de exposanten waren tevreden over de première, zelfs als ze eigenlijk een hoger aantal bezoekers hadden verwacht. De bovengemiddelde interesse zorgden namelijk voor een goede omzet bij de exposanten. Zo'n 90% van de bezoekers hebben namelijk producten besteld of gekocht, zo is nu volgens Möbelkultur bekend geworden.

Zeer gewaardeerd werden de presentaties van slaapwetenschappers, o.a. die over mythes over slapen of tips voor het kopen van een matras.

Gezien deze positieve feedback zal tweede 'Sleep for fit' zal in 2017 opnieuw plaatsvinden. Dan als onderdeel van de 'Internationale Dag van de Slaap' van 17-19 maart, weer op Estrel in Berlijn.

 



Links

www.evemattress.de
www.sleep-for-fit.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #sleep4fit, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, demonstratie, voorlichting, presentatie.

Gerelateerd nieuws
Dick de Gier overleden
Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden