Condor neemt Betap over

Zaterdag 16 december 2023

In diverse regionale kranten wordt gemeld dat Condor de grote concurrent Betap heeft overgenomen.
Condor neemt Betap over

De overname van tapijtproducent Betap door de Condor Group blijkt uit een interne brief die de directie van Condor vrijdag heeft gestuurd naar haar medewerkers. Al langere tijd wilde Condor deze overname doen. De overname betekent dat Condor een monopoliepositie in de tapijtindustrie verkrijgt, zo meldt ​Genemuiden Actueel.

 

Deze overname komt na een moeilijke tijd voor Betap, waarin de twee broers die gezamenlijk de eigenaar zijn van Betap, voor de rechtbank tegenover elkaar stonden. Het gerechtshof in Amsterdam heeft toen beslist dat de eigenaren zich niet meer met het bedrijf mochten bemoeien en jurist John Jaakke werd aan gesteld om het bedrijf draaiende te houden. Hij is ook direct nauw betrokken geweest bij de overname. Bij Betap, dat al ruim 100 jaar bestaat, werken 300 mensen.

 

Condor Group, onder leiding van Jan en Gerrit Hoekman, heeft inmiddels meerdere tapijtfabrieken toegevoegd aan het bedrijf. Condor, Béwé, VéBé, Timzo, Edel en Intercarpet zijn allemaal in het (nabije) verleden al samengevoegd.



Links

www.condor-group.eu
www.betap.com

Tags

nieuws, interieur, tapijt, productie, garens, tuften, overname, overgenomen, acquisitie, merger, fusie, concentratie, genemuiden, tapijtindustrie, groep, directie, eigenaren, medewerkers, mededeling, karpetten, vloerkleden, vloeren, #condor, #condorgroup, #betap

Gerelateerd nieuws
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden