Condor koopt Edel

Donderdag 20 september 2018

Condor Carpets neemt branchegenoot Edel over. De overname is woensdag bekendgemaakt, zonder de verkoopprijs te openbaren, zo meldt het FD.
Condor koopt Edel

Condor Carpets is een grote speler in de markt van kamerbreed tapijt, kunstgras en automatten. Begin 2017 nam het bedrijf uit Hasselt al Timzo over en in 2014 een deel van het gefailleerde BéWé Tapijt.

De onderneming heeft na de aankoop een omzet van circa € 450 miljoen met zo'n 900 werknemers. Het familiebedrijf, eigendom van twee families Hoekman, exporteert veel naar Engeland en Duitsland.

Edel Carpets bestaat dit jaar 100 jaar. Het bedrijf uit Genemuiden (foto; website) produceert garens en tapijt en verkoopt tapijt en vloerkleden van wol en polyamide die hoger in de markt zitten dan die van Condor Carpets. Met 85 werknemers behaalt het omzet genereren van zo'n € 30 miljoen in de Benelux, Duitsland en Engeland. Het bedrijf werd 1 oktober 2015 overgenomen door de Nederlandse investeringsmaatschappij O2.

Condor Carpets koopt Edel Carpets uit de Edel Group holding. Onderdeel van de transactie is de aankoop van Telenzo Carpets alsmede de extrusie- en tapijtgarenveredelingsactiviteiten van Edel Group. Verder staan er vooralsnog geen wijzigingen op stapel.
De kunstgrasactiviteiten en de backingproductie blijven bij de Edel Group.




Links

www.edelgroup.nl
www.condorcompany.eu
www.timzo.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, wpc, kunstgras, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, #edel, #edelgroup, #timzotapijt, #condorgroup, #telenzo

Gerelateerd nieuws
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Coiisalis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden