CFO Beter Bed gewipt

Donderdag 12 december 2019

De Raad van Commissarissen van Beter Bed Holding heeft de heer Hugo van den Ochtend (foto) ontheven van zijn taken en verantwoordelijkheden als financieel directeur (CFO).
CFO Beter Bed gewipt

Als opvolger van  Hugo van den Ochtend is  Gabrielle Reijnen per direct aangesteld als CFO van het beddenconcern. Gabrielle is sinds 25 april 2019 als lid van de raad van commissarissen en voorzitter van de auditcommissie betrokken bij Beter Bed Holding. Om belangenconflicten te voorkomen zal ze aftreden als commissaris. Haar rol als voorzitter van het Auditcomité wordt overgenomen door Pieter Boone.

Bart Karis, voorzitter van de raad van commissarissen van Beter Bed Holding, vertrouwt erop dat de financiële expertise van Gabrielle continuïteit waarborgt bij het begeleiden van de strategische initiatieven van het bedrijf die toekomstige waarde creëren voor het bedrijf en zijn stakeholders.'



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, #beterbed, #beterbedholding

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Aquinos Duitsland failliet
Afgelopen week heeft de Duitse vestiging van Aquinos Bedding faillissement aangevraagd.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden