Candia Strom via Bakker

Dinsdag 15 januari 2019

'Wake up in the Mediterranean': de Griekse matrassenfabrikant Candia Strom wordt sinds kort in Nederland vertegenwoordigd door Jacob Bakker Agenturen.
Candia Strom via Bakker
Candia Strom via Bakker Candia Strom via Bakker

Candia Strom is opgericht in 1973 en heeft een fabriek van 8.000m2 in Spata, vlak bij Athene. Er werken volgens Jacob Bakker (foto 3) zo'n 120 mensen die jaarlijks ruim 120.000 pocketveermatrassen produceren. Sinds 1985 was het - naar eigen zeggen - eerste Griekse bedrijf dat een handgemaakte matras ontwikkelde: de Bodyfix.

Momenteel worden er 29 verschillende gestoffeerde bedbodems gefabriceerd onder het motto 'Inspired by Nature, made by hand'. Daarnaast is er een beddenlijn, onder meer ontworpen door designer Sotiris Lazos (foto 2, Abigail).

 

De importeur van Candia Strom in de Benelux is Hans de Jong, die een showroom op het ETC Design Center Europe in Culemborg heeft, en zal dus ook aanwezig zijn op de voorjaarsshow ETC Design Experience op 4 en 5 februari. Hans de Jong neemt zelf de Belgische markt voor Candia Strom voor zijn rekening, Jacob Bakker doet Nederland. Bakker vertegenwoordigt ook The Night Store en Plutex.

 



Links

www.candiastrom.gr
www.candiastrom.nl
www.etcdesigncenter.nl/agenda/
www.jbakker-agenturen.nl
www.sotirislazou.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, lattenbodem, matras, boxspring, pocketveer, ledikant, waterbed, beddengoed, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #jacobbakkeragenturen, #jbakkeragenturen, #plutex, #thenightstore, #candiastrom, #etcexpo, #etcdesigncenter, #etcdesigncentereurope, #etcdesignexperience

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden