Burik & Burik agent voor Knoll

Vrijdag 20 juni 2025

Knoll International heeft Burik & Burik per 1 juni 2025 aangesteld als exclusief agent voor de Nederlandse residentiële markt. Een belangrijke versterking van het merkenportfolio, zo schrijft het agentuur op LinkedIn.
Burik & Burik agent voor Knoll

Hiermee haalt Burik & Burik een iconisch designmerk in huis. Gaby van Burik, oprichter en directeur van het bureau, ziet de samenwerking als een logische én inspirerende uitbreiding: 'Met trots kan ik melden dat wij vanaf juni officieel agent zijn voor Knoll. Ontwerpen uit de jaren ’60 die nog altijd even relevant en tijdloos zijn. Met zorg en vakmanschap gemaakt – dát is voor mij de essentie van echte duurzaamheid. Dit is een waardevolle toevoeging aan ons portfolio, die de synergie tussen de merken die wij vertegenwoordigen alleen maar versterkt.'

 

Knoll werd in 1938 opgericht en is sindsdien uitgegroeid tot een leidend merk in modern design. De oprichter Florence Knoll bracht met haar 'total design' -benadering een baanbrekende visie op wonen en werken: design dat functioneel, elegant en doordacht is – en waarin architectuur en interieur samenkomen. Vandaag omvat Knoll een breed portfolio van merken, waaronder KnollStudio, KnollTextiles, Holly Hunt, Muuto en Edelman Leather

 

Een voorbeeld van Knoll’s eigentijdse benadering is de recente Muecke Wood Collection van architect en beeldhouwer Jonathan Muecke. De collectie, opgebouwd uit cilindrische houten elementen en verkrijgbaar in walnoot, eiken of gezwart essenhout, toont een verfijnde balans tussen ambacht en minimalisme. Elk stuk is gebaseerd op unieke verbindingen, zorgvuldig ontwikkeld in een reeks handgemaakte prototypes.



Links

www.knoll-int.com
www.burikenburik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, sofa, bank, zitmeubel, lounge, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, #knoll, #knollinternational, #burikenburik

Gerelateerd nieuws
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder
Nieuwe showroom Mecam Group
De Mecam Group heeft in Beusichem een vernieuwde showroom geopend, waar het Belgische meubelbedrijf zich nadrukkelijk richt op de Nederlandse markt. Hier krijgen vooral de merken Neo-Style en Ligna een prominente plek.
lees verder
Nieuw directieteam EK Retail
Retailserviceorganisatie EK Retail kondigt een nieuwe structuur van het directieteam aan, met onder andere de benoeming van Frank Duijst tot ceo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden