Buitenlands design op Showup

Donderdag 22 augustus 2019

Over minder dan twee weken vindt decoratiebeurs Showup plaats. Zondag 1 september en maandag 2 september wordt het event gehouden in Expo Haarlemmermeer. Naast Dutch Design zijn hier ook veel interessante buitenlandse merken te vinden.
Buitenlands design op Showup
Buitenlands design op Showup Buitenlands design op Showup Buitenlands design op Showup

Eén van de buitenlandse bedrijven op Showup is het Deense Bloomingville (foto 1). Dit merk staat bekend om de producten voor huis en tuin met een Scandinavische uitstraling en vintage design. Een andere Deense exposant is Ester & Erik - classic collection (foto 2). Dit bedrijf maakt sinds 1987 kaarsen op ambachtelijke, traditionele wijze. Hun unieke display waarin de kaarsen vervaardigd werden, is tevens een manier om hun kaarsen te presenteren. Esther & Erik wordt in de Benelux vertegenwoordigd door 52 Weeks.

 

Het Spaanse Batela (foto 3) laat zich inspireren door de kust. Haar collectie heeft een maritieme knipoog en bestaat uit accessoires, lampen, magneten, sleutelhangers, maar ook serviesgoed en klokken. Tsquarebrands is agent voor dit merk. De handgemaakte kaarsen van CandleHand (foto 4) uit Litouwen hebben het formaat van een echte hand en de gemiddelde brandtijd is 20 uur. De kaarsen zijn zo gedetailleerd dat de huid textuur zelfs zichtbaar is. Joow Design Brands verdeelt dit merk.

 

Tickets voor Showup aan te vragen via deze link. Interieurjournaal schreef eerder al over andere merken die op de beurs te zien zijn.



Links

www.showup.nl
www.showup.nl/merken
www.tsquarebrands.nl
www.joow.nl
www.bloomingville.com
www.ester-erik.dk
www.52weeks.be
www.batelauk.com
www.candlehand.com
www.joow.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, lamp, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #tsquarebrands, #bloomingville, #52weeks, #candlehand, #Joowdesignbrands, #esteranderik #madeindenmark, #showup

Gerelateerd nieuws
Beurstrio presenteert plannen
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creative World breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder uit en tilt netwerken tegelijkertijd naar een nieuw niveau.
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden