Brons voor Luxaflex

Donderdag 12 april 2018

Luxaflex heeft een Cradle to Cradle Certified Brons certificaat voor stoffen ontvangen. Een nieuwe stap in de duurzaamheidstrategie van de Hunter Douglas-dochter.
Brons voor Luxaflex

Raamdecoratiefabrikant Luxaflex heeft een bronzen certificering behaald voor ruim 60 polyester stoffen. Hiermee biedt het bedrijf uit Hardinxveld Giessendam naar eigen zeggen het breedste palet aan weefsels, gecertificeerd volgens het internationale Cradle to Cradle Certified™ Products Program in de markt voor raambekleding.

Dit duurzaamheidsprogramma stimuleert het kringloopprincipe, wat betekent dat alle materialen van gecertificeerde producten na gebruik nuttig inzetbaar zijn voor verwerking in een ander product, zodat ze hun waarde behouden voor mens en milieu.

Silvia Jagtenberg stelt dat duurzaamheid een zeer belangrijke pijler voor Luxaflex is en blijft. Niet alleen in het productieproces, maar in de gehele bedrijfsvoering en bij leveranciers. Ze stelt dat het door technologische innovaties mogelijk wordt om duurzame ontwikkelingen beter en op een steeds grotere schaal toe te passen.

 



Links

www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering, #luxaflex, #cradle2cradle

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden