Bizzotto Milaan 2026 preview

Vrijdag 27 februari 2026

Tijdens de Salone del Mobile brengt Bizzotto nieuwe collecties. Het Italiaanse familiebedrijf, dat dit jaar tachtig jaar bestaat, presenteert nieuwkomers en bestaande modellen naast elkaar.
Bizzotto Milaan 2026 preview
Bizzotto Milaan 2026 preview Bizzotto Milaan 2026 preview

De focus van Bizzotto ligt op de verdere ontwikkeling van het hoofdmerk Bizzotto en de premiumlijn Homemotion. Binnen Homemotion introduceert Bizzotto onder meer de uitschuifbare tafel Mirvana Patagonia (foto 1). Het keramische blad met uitgesproken adering rust op een stalen constructie met epoxycoating en poten in koperlook. Dankzij onafhankelijke verlengstukken kan de tafel eenvoudig worden aangepast aan verschillende situaties.

 

Ook het dressoir Sinnar (foto 2) maakt deel uit van de preview. Afgeronde lijnen en grafisch bewerkte deuren geven het meubel een uitgesproken karakter. De matte zwarte afwerking onderstreept de eigentijdse uitstraling; de lijn omvat daarnaast bijpassende tv-meubels.

 

De eetkamerstoel Ercilla combineert een stalen en multiplex basis met een gestoffeerde zitting in polyester met textuur. Het onderstel is verkrijgbaar in geborsteld koper of donkerzilver, in meerdere kleurvarianten.

Met de presentatie in Milaan toont Bizzotto hoe het zijn assortiment verder verbreedt, met aandacht voor materiaaluitdrukking, comfort en uitbreidbare productlijnen.



Links

www.bizzotto.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, bank, zitmeubel, kast, stoel, fauteuil, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair,#salonedelmobile, #bizzotti

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden