Bijna feest in Woonindustrie

Maandag 02 januari 2023

In februari viert De Woonindustrie zijn 30-jarig bestaan. Dit valt samen met de Voorjaarsvakdagen. Dan zijn wederom nieuwe exposanten in het centrum te vinden.
Bijna feest in Woonindustrie

De vier Voorjaarsvakdagen vinden plaats van 5–8 februari, waarbij consumenten welkom zijn op zondag 5 februari. De slaapafdeling breidt uit met de Duitse slaapfabrikant Dormiente (zie foto), agent Jeroen van Spankeren met het merk Viscotex van Bonna Benelux en tijdens de Vakdagen zijn ook de bedden van Egwell mijn Bed in het centrum te vinden. Kreamat Original Beds zal de tweede verdieping van de glazen toren in het Atrium vullen.

 

Op de designafdeling verwelkomt DWI een viertal Spaanse merken, gevoerd door Mike Jaski, waaronder Perobell en Annud. Ook Dutch Tribes kiest met haar nieuwe label Kanza (zitmeubelen in het hogere segment) voor het centrum in Nieuwegein. Tijdens de Voorjaarsvakdagen zijn ook Actona en IJcoon weer aanwezig met nieuwe collecties.

 

Op dinsdag 7 februari kunnen bezoekers een trendlezing van Anna Hutten (Koninklijke Inretail) volgen. Ze bespreekt de trends van 2023 en kijkt vooruit naar 2024, daarnaast geeft ze advies over de vertaling van de trends naar winkelstyling.

 

Zo 5 feb       10.00 - 17.00 u   Woon&Interieurevent, consumenten welkom

Ma 6 feb       10.00 - 18.00 u  + Feestavond voor genodigden

Di 7  feb       10.00 - 18.00 u

Woe 8 feb     10.00 - 17.00 u



Links

dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #Dormiente, #bonabenelux, #egwellmijnbed, #kreamat, #perobell, #annud, #actona, #ijcoon, #inretail

Gerelateerd nieuws
 
Tuinstoel schendt modelrecht
lees verder
Uitnodiging RiverEvent 2026
[Sponsored artikel] - De organisatie nodigt je graag persoonlijk uit voor RiverEvent, aan boord van de Blue Rhapsody. Waar 60 producenten hun nieuws en innovaties op het gebied van architectuur, interieur en bouw tonen.
lees verder
Vakmanschap in de schijnwerpers
Het Nederlands Kampioenschappen Woning- en Projectstofferen kende een succesvolle editie met een groot aantal deelnemers. Er werd vakwerk afgeleverd met een terechte winnaar.
lees verder
Ikea opent kleine winkels
Ikea bevestigt dat het plannen heeft om een aantal kleine stadswinkels te gaan openen in Nederland. De eerste moet halverwege volgend jaar openen.
lees verder
 
Volle beursvloer in Nieuwegein
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden