Bezoek Tendence daalt flink

Woensdag 31 augustus 2016

Gisteren was de laatste dag van de warme en laatste Tendence-beurs in augustus. Met zoals op de foto nog lachende gezichten van bezoekers. Dat lachen is de organisatie vergaan toen de cijfers opgemaakt werden.
Bezoek Tendence daalt flink

Nog altijd kwamen er 24.000 bezoekers naar de inkoopbeurs volgens de Messe Frankfurt. Maar dat was wel een daling van maar liefst 13% ten opzichte van 2015. Ook het aantal exposanten was met hetzelfde percentage gekrompen van 1.100 naar 955, overigens natuurlijk nog altijd een fors aantal.

Desalniettemin lijken exposanten het goed te vinden dat volgend jaar veranderingen worden doorgevoerd om het tij te keren. Organisatorische wijzigingen werden reeds aangekondigd in mei en in juni volgde het nieuws over de verschuiving naar eind juni.




Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence

Gerelateerd nieuws
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden