Bezoek MoOD Brussel

Donderdag 06 september 2018

De innovatieve textielvakbeurzen beurzen Mood en Indigo in Brussel worden van dinsdag 11 tot en met donderdag 13 september gehouden in de Tour & Taxis in Brussel.
Bezoek MoOD Brussel

Het wordt de derde keer dat de textielbeurzen Mood en Indigo op deze locatie met veel daglicht wordt gehouden. Het is wel de eerste keer onder organisatie van de nieuwe eigenaar Easyfairs. De sites van beide beurzen zijn overigens samengevoegd op die van Mood.

Nog geen toegangskaart? Door hier te registreren kan dat vooraf worden geregeld voor € 20 per ticket. Aan de entree is dit € 40. Wilt u Informatie over welke exposanten er staan op Mood en op Indigo?

Meer informatie over de beurs, de seminars (met o.a. Daan Roosegaarde, Marie Rouillon en Milou Ket) en  Innovation Plaform. Of lees de New Wave-Trendblog van Niek De Prest met onder meer de Mendini-kleuren (foto).




Links

www.easyfairs.com
www.moodbrussels.com
www.tour-taxis.com/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, Mood, Indigo, textielbeurs, Brussel, beurs, show, event, trend, trendboek, evenement, origin, original, origineel, design, brussel, bruxelles, tour taxis, moodbrussels, #moodbrussels, blue drop, bluedrop, award, #moodbxl, #indigobxl, #ArtexisEasyfairs, #Artexis, #Easyfairs

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden