Beter Bed verkoopt Sängjätten

Maandag 31 mei 2021

Slaapspecialist Beter Bed Holding nv (BBH) verkoopt zijn Zweedse vestiging Sängjätten. De firma heeft hierover een (nog niet bindend) akkoord gesloten met de Lars Larsen Group. Daarnaast verlaat huidige algemeen directeur Benelux Ronald Voogt het bedrijf.
Beter Bed verkoopt Sängjätten

De desinvestering, door de verkoop van de Zweedse vestiging en een slankere managementstructuur is onderdeel van een nieuwe strategie van Beter Bed. Het bedrijf wil zich concentreren op de groei in de Benelux.

 

In 2020 bedroegen de inkomsten van Sängjätten €14,6 miljoen. De zestien winkels en alle medewerkers worden overgenomen door de Lars Larsen Group. Deze firma is eigendom van de familie Brunsborg, afstammelingen van Jysk-oprichter Lars Larsen. De groep bezit bedrijven in een aantal bedrijfsgebieden, waaronder meubels. Beide partijen willen transactie per 30 juni 2021 afronden, financiële details worden niet naar buiten gebracht.

 

Beter Bed wordt door de verkoop naar eigen zeggen weer een gefocuste Benelux-speler met een wereldwijde groothandelsdivisie. BBH heeft besloten om een ​​slankere managementstructuur met minder lagen te creëren om de Holding-structuur in lijn te brengen met deze nieuwe organisatie. De statutaire directeuren (ceo en cfo) van de Groep zullen samen met de directeuren van het huidige Benelux- en DBC-managementteam één groepsmanagementteam vormen. De divisiemanagementteams verdwijnen en algemeen directeur Benelux, Ronald Voogt, verlaat het bedrijf per 30 juni. Hij keert terug naar zijn voormalige werkgever, de Bijenkorf, als Stores Director.



Links

www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, verkoop, overname, online, #beterbed, #beterbedholding, #sangjatten

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder
Surseance voor Aquinos
Rechtbank verleent Aquinos Bedding Netherlands surseance van betaling.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden