Bankroet Recor onafwendbaar

Woensdag 12 augustus 2020

Twee resterende partijen die geïnteresseerd waren om de in moeilijkheden verkerende meubelfabrikant Recor over te nemen zijn afgehaakt. Daardoor lijkt een faillissement een kwestie van tijd.
Bankroet Recor onafwendbaar

De Hasseltse meubelfabrikant Recor (foto; website) was een tijd geleden in moeilijkheden geraakt. Kortgeleden was er echter nieuws dat telgen uit de familie Corthouts een deel van het bedrijf had overgenomen. En voor het resterende deel waren nog kandidaat overnemers.

Deze zijn vorige week echter afgehaakt, zo meldden Belgische kranten. Hierdoor is stopzetting van de gerechtelijke reorganisatie gevraagd. Als dit gebeurt, is de faling van de meubelfabrikant - opgericht in 1949 - onafwendbaar en verdwijnen er circa 160 banen. Het bedrijf hoopt intussen nog wel lopende bestellingen te kunnen afwerken.



Links

www.recor.be
www.recor-group.com
www.sofa-bed-company.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, bed, slaap, slapen, ledikant, boxspring, fauteuil, bank, zitmeubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, opschorting, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, kopen, koop, redden, acquisitie, #recor, #recorgroup, #sofabedcompany, #sofabed

Gerelateerd nieuws
 
De Ploeg samen met DQG
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
 
Label Vandenberg samen met Bryck
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden