Balthazars Meubelbeurs Brussel bekend!

Dinsdag 10 november 2015

Zojuist zijn de winnaars van de Balthazars bekend gemaakt op de Meubelbeurs in Brussel.
Balthazars Meubelbeurs Brussel bekend!
Balthazars Meubelbeurs Brussel bekend! Balthazars Meubelbeurs Brussel bekend! Balthazars Meubelbeurs Brussel bekend!

De awards werden uitgereikt in vier categorieën:
1. Ecology
2. Innovation
3. Best of Begium
4. Country today

De volgende bedrijven kregen de Balthazars, een fles camapagne van maar liefst 12 liter, uitgereikt:
1. Mmood - Wings
2. Sitino - Owall
3. Joli Collection (Ghekiere) - Marguerite
4. Bax Meubelen - Bora (Jurylid Frances van der Steen houdt het bordje van de afwezige winnaar hoog)

 

Morgen is er op de laatste dag van de beurs, die geopend is van 9-19uur, nog kans om de winnaars te aanschouwen.

 



Links

www.joli.be
www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be
www.mmood.be
www.sitino.com

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne

Gerelateerd nieuws
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden