Artifort op Orgatec

Donderdag 27 oktober 2022

Artifort presenteert een selectie van iconische, modulaire en nieuwe ontwerpen op Orgatec 2022 (nog tot en met 29 oktober in Keulen). Hieronder zijn twee nieuwe meubelsystemen: Track van designers Norm Architects en Beso Table van ontwerper Khodi Feiz.
Artifort op Orgatec
Artifort op Orgatec Artifort op Orgatec

Deze noviteiten worden in verschillende inspiratiezones gecomplementeerd door designs die Artifort onlangs lanceerde: Moon, Compass, Glider, Aloa, Soft Facet, Jima Highback, 070 series en Suit. Met deze ontwerpen onderschrijft Artifort naar eigen zeggen haar expertise in het creëren van eigenzinnige, tijdloze en comfortabele kwaliteitsmeubels voor thuis, publieke ruimtes en kantooromgevingen.

 

Track (ontworpen door Norm Architects) is een modulaire bank met een iconisch en sculpturaal ontwerp. De zwevende rotsachtige modules creëren samen een comfortabel landschap van kleine ziteilanden. De massieve schuimconstructie zorgt voor een scherp contour en biedt volgens Artifort veel comfort. De bank bestaat uit twee delen: een stevige zitting en een bijna zwevende rugleuning. De flexibele Track modules zijn samen te stellen met uitgebreide opties zoals losse armleuningen en een fraai vormgegeven elektrificatie-oplossing.

 

Interactie, vergaderen, communicatie en teamwork zijn bij veel activiteiten in de moderne werkomgeving niet meer weg te denken. Daarom komt het bedrijf met nieuwe losse modules voor het onlangs gelanceerde Beso Table programma van ontwerper Khodi Feiz. De nieuwe losse modules zijn ontworpen voor alle projectmatige omgevingen.



Links

www.artifort.com
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.de
www.normcph.com
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, kantoor, beurs, meubel, tafel, kast, opberg, fauteuil, bank, stoel, zitmeubel, stoel, fauteuil, design, #artifort, #orgatec, #normcph

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden