Ambiente 2018 weer gedaald

Dinsdag 13 februari 2018

De decoratiebeurs Ambiente, die vandaag eindigde, heeft volgens de organisatie een dalend aantal bezoekers genoteerd, waarmee de stijging van vorig jaar ruimschoots verloren is gegaan.
Ambiente 2018 weer gedaald

Foto: Messe Frankfurt GmbH / Pietro Sutera

 

 

In totaal bezochten 134.600 kopers (2017: 142.000, 2016: 135.988) de Ambiente. Een daling van 5%, dat de stijging van vorig jaar (4%) dus ruim teniet deed. Wel werd het bezoek nog meer internationaal: vorig jaar kwam men uit uit 154 landen, nu werden maar liefst 168 landen geteld.

Het aantal exposanten bleef met 4.441 exposanten net als de oppervlakte van 308.000 m2 vrijwel gelijk. Zo'n 60% van de bezoekers kwam uit het buitenland, bij exposanten zelfs 81%, beide records.

De top tien naties bezoekers na Duitsland waren Italië, China, Frankrijk, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Spanje, Turkije, Zuid-Korea en Zwitserland. Nederland was partnerland en daardoor was als eregast Sylvie Meis uitgenodigd, op de foto aan de arm van Messe Frankfurt directeur Detlef Braun. De presentatie van het partnerland werd verzorgd door de Nederlandse industrieel ontwerper Robert Bronwasser.

Volgend jaar vindt de Ambiente plaats van 8 tot 12 februari 2019. India wordt dan het nieuwe partnerland. Door de komst van de nieuwe hal 12 zal de beursvloer geherstructuereerd worden, waar vooral de Dining- en Living/Giving-segmenten mee te maken gaan krijgen.

 



Links

www.ambiente.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence, ambiente, #ambiente

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden