Ambiente 2017 in plus

Maandag 20 februari 2017

De decoratiebeurs Ambiente, die afgelopen donderdag eindigde, heeft volgens de organisatie een plus in bezoekers en exposanten genoteerd. En volgend jaar is Nederland partnerland.
Ambiente 2017 in plus

In totaal bezochten 142.000 kopers uit 154 landen (2016: 135.988 uit 142 landen) de Ambiente. Een stijging van een kleine 4%. Onder hen ook de bekende actrice Elisabeth Hurley, op de foto aan de arm van Messe Frankfurt directeur Detlef Braun, die de afgelopen tijd er werk van maakt om op beurzen bekende bezoekers te ontvangen.

Ook het aantal exposanten steeg licht, met 1,5% naar 4.454 exposanten uit 96 landen, op een oppervlakte van 308.000 m2. Meer dan de helft (55% ) van de bezoekers kwam uit het buitenland. Bij exposanten zelfs 80%, een record.

De top tien naties bezoekers na Duitsland waren Italië, China, Frankrijk, de VS, Spanje, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Zwitserland, Zuid-Korea en Turkije. Timo Keersmaeker, CEO van Aerts nv (Salt & Pepper): "Ambiente is voor ons het belangrijkste platform om Duitse en internationale kopers te bereiken. Dit jaar heeft Ambiente aan relevantie gewonnen, ook in vergelijking met andere beurzen. Kopers die we niet in Parijs hebben gezien, kwamen wel naar Frankfurt."

Na Engeland dit jaar, wordt Nederland het partnerland van de volgende Ambiente die van 9-13 februari 2018 wordt gehouden.

 



Links

www.aertsnv.be
www.ambiente.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com
www.saltandpepperhome.eu
www.s-and-p.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, frankfurt, tendence, ambiente, #ambiente

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Eerste invulling Trendz/Showup
De gezamenlijke beurs Trendz/Showup krijgt concreter vorm. Voor de eerste editie, van 30 augustus - 1 september in de Evenementenhal Gorinchem, zijn nu de eerste deelnemende merken en programmaonderdelen bekendgemaakt.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden