Aldi verkoopt meubelen

Dinsdag 02 oktober 2018

Vanaf 4 oktober gaan Aldi Nord en Aldi Süd een collectie kleinmeubelen en accessoires verkopen, exclusief voor de discounters ontworpen door TV-presentatrice Eva Brenner.
Aldi verkoopt meubelen

Al eerder verkocht Aldi al eens in Australië een eigen meubelcollectie, waaronder enkele replica’s van bekende designermeubels. Via het Verenigd Koninkrijk had dit overigens ook in Europa gekund, maar door een Britse wetswijziging werd deze sluiproute begin 2017 geblokkeerd.

Maar in Duitsland gaat het om een geheel andere lijn. De collectie van Eva Brenner (foto; website Aldi) omvat volgens Möbelkultur ongeveer twintig producten, waaronder bijzettafels, krukjes, huishoudtextiel, spiegels, vazen​en kommen. Het is de eerste keer dat Aldi een bekende interieurontwerperscollectie op de markt brengt, ondersteund door tv- en radiospots.

De lijn heeft volgens de gediplomeerde ontwerpster een jong, modern en stijlvol design. De producten liggen qua prijs tussen circa € 10 en € 60.

 



Links

www.aldi.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, personalia, fauteuil, stoel, retail, winkel, #aldi

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden