Agostino Iacurci voor Proposte

Woensdag 18 december 2019

Elk jaar vraagt Proposte een vertegenwoordiger uit de designwereld als boegbeeld voor deze internationale beurs in meubel- en gordijnstoffen. Zo ook voor de 28e editie in Cernobbio (Como).
Agostino Iacurci voor Proposte
Agostino Iacurci voor Proposte Agostino Iacurci voor Proposte

Voor de komende editie van Proposte vroeg de organisatie illustrator Agostino Iacurci (foto) om het campagnebeeld van de beurs (foto 2) te ontwerpen. De internationale stoffenbeurs wordt gehouden van maandag 27 tot woensdag 29 april 2020, zoals gebruikelijk in het prachtige Villa Erba expositiecentrum.

Agostino Iacurci (1986), de in Berlijn woonachtige multidisciplinaire kunstenaar van Italiaanse afkomst, staat bekend om zijn verrassende vormen en 'multi-level'-verhalen. Tijdens het ontwerpen van de Proposte 2020-poster dacht hij aan het vermogen van stoffen om ruimtes en objecten te transformeren en moest ook denken aan de Poltrona di Proust (1978) van Alessandro Mendini (foto 3, Creative Commons). Een op die geïnspireerde fauteuil heeft hij vervolgens in het midden van het tafereel geplaatst - theatraal gekruist door twee gordijnen opengehouden met strikjes - waarop elk onderdeel - armleuningen, rugleuning en zitting - met een andere gedecoreerde stof is uitgevoerd. Dit symboliseert de internationale, multiculturele en open identiteit van het object en het evenement Proposte.




Links

www.agostinoiacurci.com
www.ascontexeditoriale.com
www.internationalobservatory.com
www.propostefair.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #internationalobservatory, #ascontexeditoriale, #villaerba, #sheratonlakecomo, #spaziocomo, #cernobbioshed, #villabernasconi, #propostefair, #proposte28, #proposte2020, #agostinoiacurci

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden