Addy nu ook in Interieur

Maandag 01 juni 2015

Designer Addy van den Krommenacker heeft vanavond zijn eerste interieurcollectie gepresenteerd onder de naam ‘Home Couture Collection by Addy’ in het Miele Inspirience Centre te Vianen.
Addy nu ook in Interieur
Addy nu ook in Interieur Addy nu ook in Interieur Addy nu ook in Interieur Addy nu ook in Interieur Addy nu ook in Interieur

Onder de vele aanwezigen waren onder meer klanten van Addy, waaronder ook de nodige BN'ers; we herkenden Sandra Reemer, Antje Monteiro en Hind.
De collectie bestaat uit diverse woonaccessoires zoals een set kussens inclusief een shawl van Addy (vanaf € 289), verschillende banken (vanaf € 3.995), een fauteuil (€ 1.395), stoelen, eettafel en handgetufte karpetten in dessins die ook gebruikt worden in jurken.

Addy, in april 65 jaar geworden, is vooral bekend door zijn kledingcollecties. De keuze voor luxueuze stoffen daarbij komt ook terug in zijn interieurontwerpen: “Mijn inspiratie voor deze interieurcollectie is Venetië. De slingerende straatjes en eeuwenoude gebouwen die weerspiegelen in het water geven de stad een unieke sfeer. Daarnaast wilde ik een collectie met koninklijke allure ontwerpen, bijvoorbeeld zichtbaar bij de eetstoelen met een hoge rugleuning; deze ogen én zitten als kleine tronen."
De bedoeling is het om deze collectie, net zoals zijn mode-collecties, iedere zes maanden te vernieuwen.

De collectie is vanaf 5 juni verkrijgbaar bij een aantal geselecteerde woonwinkels: De Donjon (Eindhoven), Eijerkamp (Veenendaal/Zutphen), Van Til Interieur (Alkmaar), Vesta Woonforum (Groningen) en Weyts interieuradviseurs (Poortvliet). Dit zijn allemaal familiezaken, waar advies, betrokkenheid en service standaard is. Een verdere uitbereiding van het aantal dealers behoort tot de mogelijkheden, zo stelde Addy.

 

Korte snapshotvideo (0:48)



Links

www.addyvandenkrommenacker.nl
www.donjon.nl
www.eijerkamp.nl
www.vantil.nl
www.vesta.nl
www.weytsinterieur.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, inrichting, ontwerp, design, Addy, couturier, meubel, bank, tafel, kussen, sierkussen, decoratie, karpet, tapijt, handgetuft, eettafel, stoel, fauteuil.

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden