Actona Group neemt ook Sits over

Zaterdag 02 juli 2022

De Actona Group versnelt naar een verdubbeling met de overname van de Poolse meubelfabrikant Sits. Als onderdeel van de groeistrategie van de groep investeert Actona Group nu verder in de consolidering van de stofferingsindustrie in Europa.
Actona Group neemt ook Sits over

Minder dan zes maanden geleden nam Actona Group, eigendom van Lars Larsen Group, officieel de stofferingsfabrikant Theca over, met productiefaciliteiten in Litouwen. Nu breidt Actona Group al verder uit door de overname van het bedrijf Sits, met hoofdkantoor en productiefaciliteiten in en rond Brodnica in het noorden van Polen. Daarmee zet Actona Group een extra grote stap in het consolideren van de Europese B2B-markt voor gestoffeerde meubelen.

 

'Het is geen geheim dat we de lat hoog hebben gelegd met ons financiële doel om ons bedrijf binnen een paar jaar te verdubbelen,' zegt Jimmi Mortensen, ceo van Actona Group (foto): 'Daarom vormen gerichte acquisities een centraal onderdeel van onze strategie en kan Sits sterke competenties en nieuwe groeimogelijkheden naar de groep brengen, die een aanvulling vormen op onze bestaande activiteiten en toekomstige groeiplannen.'

 

Sits is in 1993 opgericht door Erik en Marianne Nässtrom. Tegenwoordig heeft het bedrijf ongeveer 2.000 mensen in dienst en is het actief in verschillende Europese landen, waaronder Denemarken. De mededingingsautoriteiten moeten de overname nog goedkeuren. Groen licht wordt de komende maanden verwacht.



Links

www.actonagroup.com
www.sits.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, hotel, meubel, zitmeubel, draaifauteuil, draaistoel, fauteuil, stoel, relaxstoel, bank, , ovename, overgenomen, acquisitie, fusie, kopen, overnemen, koop, samenwerking, partner, verkoop, opvolging, buyout, #actonagroup, #larslarsengroup, #sits

Gerelateerd nieuws
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
Vooruitblik op Spoga+gafa 2025
Van 22-24 juni 2025 is Keulen opnieuw het internationale middelpunt voor de tuin- en barbecuesector. Tijdens Spoga+gafa 2025 kunnen bezoekers rekenen op een inhoudelijk programma, actuele trends en volop inspiratie.
lees verder
 
Sedus blijf winstgevend
lees verder
Bijeenkomst keuken expertgroep
Op dinsdag 28 mei 2025 vond de derde interactieve bijeenkomst plaats van de expertgroep Keukenmonteur, een initiatief waarin het bedrijfsleven en het onderwijs samen optrekken om de toekomst van het vak keukenmonteur veilig te stellen.
lees verder
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden